אודות

אור הפרגולה פתרונת הצללה

ברוכים הבאים לחברת אור הפרגולה, פתרונות מעולים, ברמה אחרת. אנו מתמחים בתכנון והתקנת פרגולות קלות מאלומיניום וגאים לספק מגוון פתרונות הצללה מהמתקדמים ביותר שיש. אנו מתקינים מעקות זכוכית ומיסתורי כביסה מאלומיניום ומבצעים כל עבודה בשקדנות, במקצועיות ובתיאום מלא עם כל לקוח ובהתאם לדרישותיו ולצרכיו הייחודיים.

חשוב לנו להציע מחירים נוחים

תמיד מחויבים ללקוח, מחויבים לשירות

מקצועיות היא בטבע שלנו

מלא/י פרטים

ואחזור אליך בהקדם

  שיתוף

  מקצועיות היא בטבע שלנו

  אנו בחברת אור הפרגולה תמיד מקפידים על סטנדרט מקצועי ללא פשרות. זה הטבע שלנו, לבצע כל עבודה מהתחלה ועד הסוף, בדרך הנכונה, המקצועית והמוקפדת ביותר. המקצועיות שלנו היא המסר הכי חשוב שאנו רוצים למסור, זה כרטיס הביקור שלנו ואנו נמשיך לפעול כך, ביתר שאת, לאורך כל הדרך. כחלק מהטבע שלנו, אנחנו עומדים בסטנדרטים מחמירים של בקרת איכות. אנו בודקים את עצמנו תוך כדי העבודה ולקראת סיומה. כל פרגולה, כל מעקה מרפסת, כל מסתור כביסה נבדקים היטב מסיבה חשובה: אנו יודעים שכל זה הופך עבורכם, הלקוחות שלנו, לחלק מהבית שלכם. לכן אנו מקפידים שתקבלו את הטוב ביותר.

  תמיד מחויבים ללקוח, מחויבים לשירות

  מקצועיות היא הצד האחד של החברה שלנו, אבל אור הפרגולה מחויבת גם למשהו נוסף. הדרך שלנו היא לשלב בין המקצועיות לבין השירות. אנחנו הרי עובדים מול הקהל הרחב, מול אנשים שרוצים לשפר את הבית שלהם, לחדש את הדירה. כשאנו מתקינים לכם פרגולה או מעקה או כל דבר אחר, אנו עושים את זה עם חיוך. יש לנו מחויבות ללקוח ושירות מצוין ומבחינתנו, זה חלק מה-DNA שלנו.

  חשוב לנו להציע מחירים נוחים

  המסר השלישי שאנו רוצים שתדעו זה שאמינות היא נר לרגלנו. את השירותים השונים שלקוחותינו מזמינים מאיתנו אנו גאים לספק במחירים הוגים ונוחים. כולם מכירים את יוקר המחיה שקיים בישראל ואנו מקפידים בעסק שלנו להציע שירות ברמה אחרת, מקצועיות ברמה גבוהה והכל, במחיר שגם אתם תוכלו לעמוד בו.

  אנו מזמינים אתכם ליצור איתנו קשר ולראות בעצמכם. רוצים פרגולה על הגג, במרפסת או בגינה שלכם? צריכים מסתור כביסה חדש ומרהיב או מעקות למרפסת, באיכות גבוהה במיוחד? הצוות של חברת אור הפרגולה תמיד לשירותכם.

  צרו קשר כאן לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חינם