מסתור כביסה מאלומיניום

מסתורי הכביסה המיושנים כבר מזמן יצאו מהאופנה. כאשר בונים בית חדש או כאשר מחליטים לחדש את הבניין הישן, יש צורך בחלופה אחרת. החלופה הכי מודרנית, יפה, טובה ומקצועית מתבססת על חלקי אלומיניום. כשאתם רוצים יופי עם סגנון, מחיר הוגן ושירות ללא תחות, פנו לאור הפרגולה. גם לכם נתקין מסתור כביסה מאלומיניום, עם תוצאה שתשביע את רצונכם ותהיה לפי טעמכם.

מלא/י פרטים

ואחזור אליך בהקדם

  שיתוף

  היתרונות של מסתור כביסה מאלומיניום

  הקמת מסתור כביסה יפה ואיכותי הפכה לסטנדרט בכל מבנה מגורים חדש וראוי לשמו. והסוג הכי פופולרי הוא כמובן זה שעשוי מאלומיניום. אבל מדוע מסתור כביסה מאלומיניום הפך לכל כך נפוץ? התשובה – בגלל כל היתרונות. 

  1. אלומיניום לא מחליד – מכיוון שזהו אלמנט שמותקן מחוץ לבית, חשוף לתנאי חוץ, יש יתרון עצום בעובדה שהוא לא מחליד. אפילו במבנים שסמוכים ללחות ולמליחות של הים, ניתן לראות מסתורי כביסה מסוג זה שנראים כמו חדשים, לאחר שנים. 
  2. אלומיניום לא מכביד אלא יציב ועמיד – המסתור לרוב מיוצר מפסי אלומיניום או עיצובים מיוחדים אחרים, קלים יחסית במשקלם ובאופן יציב ועמיד בצורה מרשימה. כל זה בזכות התקנה מקצועית וגם בגלל שחומר הגלם משלב בין משקל נמוך לבין חוזק ועמידות. 
  3. זהו פתרון שלא מצריך תחזוקה ונראה אסתטי לשנים – את המסתור מהסוג הזה לא צריך לתחזק. אין צורך לצבוע, הוא לא מתקלף ולא נהרס בשמש או בגשם. אפילו אחרי שנים הכל נראה חדש ויפה. אם אתם חושבים לא רק על המחר אלא על השנים הבאות, זהו ללא ספק יתרון חשוב. 
  4. מחיר נוח, כלומר יחס עלות תועלת חסר תקדים – כאשר מביאים בחשבון את עלות ההתקנה, את עלות הייצור ואת הביצוע הכולל, מתקבל מחיר הוגן. 
  5. מבחן התוצאה – תוכלו להתרשם במו עינכם ולראות כיצד מסתור כביסה מאלומיניום משפר את חזות הבניין והמבנה בצורה דרמטית שאי אפשר לפספס. 

  חברת אור הפרגולה מקפידה על איכות ביצוע ללא פשרות, תכנון והתקנה לפי התקן, בסטנדרט גבוה ובלוחות זמנים מתואמים. פנו עוד היום וקבלו הצעה משתלמת וביצוע ראוי לשמו.

  צרו קשר כאן לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חינם