פרגולות אלומיניום

יש הרבה מאוד סיבות לכך שאנשים מבקשים להתקין פרגולות אלומיניום. מחברת אור הפרגולה מסבירים איך הפרגולות הללו הפכו לכל כך פופולריות והיכן ניתן להתקין אותן.

מלא/י פרטים

ואחזור אליך בהקדם

  שיתוף

  היכן ניתן להתקין פרגולה מאלומיניום

  מכיוון שניתן לייצר אותן בכל מיני דגמים, במגוון גדלים ועם כל מיני פתרונות משלימים (כגון סנטף, מנוע, סגירות ועוד), למעשה ניתן להתקין כמעט בכל מקום. לדוגמא:

  • פתרון ללא עמודים – פרגולות אלומיניום מהסוג התלוי, ללא עמודים, ניתן להתקין במרפסות שמש מרהיבות.
  • פתרון לגינה – פתרון ללא עמודים יכול להתאים גם להתקנה צמוד לבית, ליד הגינה או כהצללה על יציאה פתוחה לחצר.
  • פתרון לפנטהאוזים ובתי יוקרה – פרגולה מאלומיניום ניתן לייצר ולהתקין בהתאמה מלאה גם לבעלי בתים מיוחדים ופנטהאוזים. העיצוב משתלב נהדר עם קווים נקיים ומעודנים.
  • התאמה לעסקים – פתרון הצללה כזה יכול להתאים לבתי עסק מסוימים, כגון בתי קפה או מסעדות עם חצר.

  פתרון ההצללה היפה והכי מבוקש בסביבה

  האם אתם יודעים הסיבות שבזכותן פרגולות אלומיניום הפכו לכך כך פופולריות? לכל אחד יש סיבה משלו, אך אלה העיקריות:

  • מחיר נוח – אמנם יש זולות יותר (למשל מעץ), אבל רק לטווח קצר. בגלל שפרגולות אלומיניום הרבה יותר עמידות ולא צריך לתחזק אותן, בסופו של דבר מתקבל המחיר הכי נוח. 
  • לא נהרסות בשמש או בגשם – הן לא נהרסות בשמש או בגשם כמו חלופות אחרות. עץ לדוגמא, מתנפח ומאבד את צבעו בגלל גשם או קרני השמש. ברזל מחליד עם הזמן וכל הזמן חייבים לצבוע. פרגולות אלומיניום לא נהרסות ונראות כמו חדשות, אפילו לאורך שנים. 
  • העיצוב הכי מודרני – אלומיניום הוא המילה האחרונה בעיצוב מודרני. משתמשים בו בהתקנה של מעקות חדישים, מסתורי כביסה, גדרות ואפילו חיפויים. אז אין פלא שלצד כל אלה, גם הפרגולה מהסוג הזה הכי מועדפת.  

  רוצים גם? חברת אור הפרגולה מתמחה בעבודות אלומיניום מהשורה הראשונה. בכל התקנה אנו משתמשים בחומרי גלם מעולים, מקפידים על כל שלב והכל, בשירות מחויך ומכל הלב. צרו איתנו קשר וספרו לנו מה אתם מחפשים, נשמח לייעץ ולעזור על סמך הניסיון העשיר שלנו ומתוך היכרויות עם אפשרויות מגוונות.

  צרו קשר כאן לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חינם