פרגולות

פרגולות הפכו לפופולריות בארץ ממגוון רחב של סיבות. מדובר בפתרון הצללה נהדר, בעל עיצוב דקורטיבי, נאה ולפעמים אפילו מאוד מרשים. כיום, נהוג להתקין פרגולות מאלומיניום, חומר שמצטיין בעמידות מדהימה, ללא שום צורך בתחזוקה. חברה אור הפרגולה מתמחה בביצוע עבודות אלומיניום מרהיבות, איכותיות, ובראשן – התקנת פרגולות באיכות ללא פשרות שגם לכם כדאי להכיר. 

חידושים ששווה לכם להכיר

מדוע נהוג כיום לייצר פרגולות מאלומיניום

מלא/י פרטים

ואחזור אליך בהקדם

  שיתוף

  מדוע נהוג כיום לייצר פרגולות מאלומיניום

  פעם היה מאוד מקובל להשתמש בחומרים כגון עץ או אפילו פלדה. חומרים אלה שימשו ליצירת פתרונות להצללה, קירוי, פינות אירוח למשל במרפסות, גינות, פנטהאוזים וכדומה. כיום, פרגולות מאלומיניום הפכו לפופולריות באופן מיוחד, הרבה יותר מכל פתרון אחר. כל זה בשל כמה וכמה סיבות:

  • אן צורך בתחזוקה – אלומיניום לא מתקלף, לא מחליד או מתנפח כמו עץ שחשוף למזג האוויר. אין צורך לצבוע את הפרגולה מדי שנה, לא צריך לשמן אותה. רק מתקינים ולאחר מכן, יש לכם ראש שקט. 
  • יציבות ועמידות – אתם מקבלים פתרון יציב ועמיד, שמאפשר לכם ליהנות ממנו לאורך שנים רבות. 
  • עיצוב מדרני ונקי – זוהי בחירה נפוצה משום שפרגולות כאלה נחשבות לבעלות עיצוב מודרני, נקי ומאוד אסתטי. מתאים מאוד לסטנדרט של בניה חדשה, ירוקה ומתקדמת. 

  חידושים ששווה לכם להכיר

  בתחום הפרגולות יש כמה וכמה חידושים ששווה להכיר. לדוגמא, ניתן להתקין את אמצעי ההצללה הפופולרי הזה אפילו ללא עמודים. מדובר בפרגולה תלויה שמאפשרת לשמור על נוף פתוח מסביב (מאוד פופולרי במרפסות). חידוש נוסף הינו אלומיניום בסגנון עץ. כלומר, מייצרים את האלומיניום בסגנון שמזכיר מאוד את הצבע ואפילו המרקם של העץ. כמו כן, ישנם דגמים שמשולבים עם מנוע. חיפוי הסנטף נגד גשם שומר על פופולריות מדהימה ומאפשר להתקין פתרון נוח, יפה, במחיר סביר. תמורה מלאה לכספיכם. 

  מחפשים פרגולה ורוצים שנתאים לכם את הפתרון המתאים לתקציב שלכם, לבית שלכם ולהעדפות שלכם? חברת אור הפרגולה מתמחה בפרגולות, מעקות והקמת מסתורי כביסה ברמה גבוהה במיוחד. בכל פרויקט ובכל התקנה, אנו מקפידים על בקרת איכות ושירות לקוחות לשביעות רצונכם המלאה. מחירים נוחים, ושירות עם חיוך, צרו קשר ותיווכחו.

  צרו קשר כאן לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חינם