מעקה למרפסת

מעקה למרפסת צריך לעמוד בתנאים מחמירים על מנת שיעמוד על תילו ללא פשרות. הוא חייב להיות מיוצר מחומרי גלם מעולים, חייבים להתקין אותו אנשי מקצוע מיומנים. בנוסף, במיטבו הוא גם נראה מאוד אסתטי ומרהיב. צריכים מעקה למרפסת, באיכות ללא פשרות? חברת אור הפרגולה מתמחה במגוון פתרונות, החל מפרגולות, דרך התקנת מסתורי כביסה מרהיבים וכלה במעקות איכות בסטנדרט גבוה במיוחד.

מלא/י פרטים

ואחזור אליך בהקדם

  שיתוף

  איך נכון לבחור מעקה למרפסת

  את המעקה שבו תבחרו ראוי לבחור על פי כמה מאפיינים. חלק מהמאפיינים שם דגש על אסתטיקה וחלק שם דגש על אלמנטים של בטיחות ואיכות: 

  • עמידות ויציבות – לפני הכל, תמיד צריך לזכור שמעקה מהווה לא רק אלמנט עיצובי אלא גם אלמנט בטיחותי. לכן, כאשר אתם בוחרים מעקה, הוא חייב להיות מיוצר מחומר חזק ויש להתקינו בצורה עמידה ויציבה, לפי כל התקנים. 
  • אסתטיקה ועיצוב – מעקה למרפסת צריך להיות מותאם לעיצוב הבית שלכם, לסגנון של המרפסת וכמובן, גם לטעמכם האישי. וודאו שאתם יושבים עם ספק השירות (או אדריכל) ומסבירים לו על טעמכם או הסגנון שלכם. 
  • גובה המעקה – מעקה תמיד צריך להיות בגובה מתאים, לא נמוך מדי. אם מתגוררים בבית ילדים, אפשר לשקול הקמה של מעקה מוגבה. 
  • ניסיון – תמיד וודאו כי את ביצוע ההתקנה של המעקה מבצעים אנשי מקצוע ללא פשרות. רק ניסיון עשיר בעבודות כאלה והקפדה על בקרת איכות ותקנים מחמירים יאפשרו לכם ליהנות מהטוב ביותר. 
  • סגנון מיוחד – אם רוצים סגנון מיוחד, אפשר לבחור מעקה מזכוכית. מעקה כזה שמיוצר בצורה מוקפדת יהיה יציב ובטוח ושומר על הסגנון הפתוח מסביב. מאוד מתאים לבתים עם נוף, לדירות גבוהות ובכלל, לאנשים שרוצים איכות ויופי ברמה גבוהה במיוחד. 

  אור הפרגולה ומעקות איכות בשבילכם

  חברת אור הפרגולה מקפידה לשלב בין סטנדרטים גבוהים, שירות ללקוח ומקצועיות ללא פשרות. החברה חרטה על דגלה אספקת של פתרונות מעולים, התקנות מקצועיות והכל, במחירים הוגנים. מגיע לכם מעקה למרפסת מהטוב ביותר – פנו אלינו, נבין מה דרוש לכם ונדאג שתהיו מרוצים גם מהדרך וגם מהתוצאה הסופית.

  צרו קשר כאן לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חינם