סגירת מרפסת זכוכית

המרפסת היא חלל שיכול להיות מנוצל בצורה טובה. היא יכולה להיות עם לא מעט מקום בה ולפעמים מקום כזה הוא בדיוק מה שצריך בשביל לאחסן הכול בבית אבל יש בעיה אחת – שהיא פתוחה. היא גם יכולה להיות מן סוג של גינה, להפוך את הדירה למין דירת גן אם מעצבים אותה נכון ואם סוגרים אותה.

אבל איך נכון לסגור אותה? אופציה מצוינת שרבים בוחרים בה בשנים האחרונות היא של סגירת מרפסת זכוכית. למה? הנה כמה יתרונות שחשוב שתכירו.

מלא/י פרטים

ואחזור אליך בהקדם

  שיתוף

  ליהנות עם חברים ולשמור על הילדים

  מכירים את זה שאתם רוצים לשבת עם חברים או בני משפחה או סתם לנוח לבד? אם יש לכם ילדים שמתרוצצים בחצר, אם לא תיראו אותם זה יהיה בעייתי. מרפסת שסגורה בצורה כזו שאי אפשר לראות מה אחריה היא חדר סגור לכל דבר. לעומתה, מרפסת זכוכית היא בדוק מה שצריך בשביל ליהנות ועדיין לשים עין על הילדים בקלות.

  שימוש בתאורה וויסות שלה

  מרפסת פתוחה לגמרי היא מרפסת שנכנס אליה לא פעם לא מעט אור, ולפעמים השמש יכולה להיות גם ממש מעיקה. מרפסת סגורה לגמר היא חשוכה ותצטרך לא מעט תאורה בכדי שאפשר יהיה להיות בה. סגירת מרפסת זכוכית מאפשרת לשלוט טוב יותר על התאורה. אפשר לווסת אותה בקלות רבה יותר, לעשות שימוש בתאורה כשבאמת צריך אותה או ליהנות מאור טבעי שאינו מעיק.

  מראה מיוחד ויוקרתי

  סגירת מרפסת זכוכית מעניקה לבית את המראה המיוחד שרבים רוצים. לזכוכית יש מראה יוקרתי, מראה אלגנטי וכזה שגם מתכתב עם המרחב. אין כמו מרפסת מזכוכית בכדי להיות בפנים ולהרגיש בחוץ וליהנות מבית עם מראה יוקרתי.

  עלויות

  חומרי ההתקנה והעלויות לא ממש יקרות כשזה מגיע לזכוכית. אתם צריכים כמובן לברר מה אתם מקבלים בדיוק במחיר אבל עם זכוכית בטוח לא "תפשטו את הרגל".

  אם אתם מחפשים את הטובים ביותר, "אור הפרגולה" היא החברה אותה אתם צריכים. היא תציע לכם מגוון אפשרויות והיא תבצע את העבודה שלה בצורה מעולה. הבית שלכם הולך להיראות מדהים עם מרפסת מזכוכית ועם החברה הטובה ביותר בתחום!

  צרו קשר כאן לקבלת הצעת מחיר וייעוץ חינם